Z racji zmian w obyczajowości naszego społeczeństwa najczęstszym przedmiotem realizowanych przez nas usług detektywistycznych jest zbieranie informacji w zakresie niewierności w związku zwanej potocznie zdradą małżeńską. Z tego też powodu mamy spore doświadczenie w tego typu sprawach i możemy się pochwalić dużą skutecznością w zakresie zdobywania solidnego materiału dowodowego na użytek sądowych postępowań rozwodowych.

Czynności detektywistyczne realizowane w przypadku dokumentowania niewierności skupiają się w głównej mierze na:

  • starannej obserwacji i monitorowaniu wskazanej osoby,

oraz ustalaniu:

  • jej kontaktów,
  • sposobu spędzania czasu,
  • harmonogramu dnia,
  • identyfikacji osób, z którymi "target" spędza czas,
  • charakteru relacji łączących obserwowanego z innymi osobami.

W wyniku uważnego i  systematycznego „śledzenia” małżonka lub partnera  uzyskujemy szczegółowe dane na temat jego sposobu spędzania wolnego czasu, kontaktów, harmonogramu dnia oraz identyfikujemy osoby, z którymi "target" się spotyka. Na tej podstawie jesteśmy w stanie uzyskać informacje czy faktycznie obserwowana osoba dopuszcza się niepożądanych zachowań jakimi w takim przypadku jest wchodzenie w pozamałżeńskie relacje intymne lub/i emocjonalne.

Szczegółowa dokumentacja to podstawowy dowód w sądzie

Dokumentujemy powyższe ustalenia opisując wszystko szczegółowo w pisemnym sprawozdaniu oraz wykonujemy zdjęcia, filmy video lub nagrania audio. Sprawozdanie przygotowane przez nasze biuro detektywistyczne wraz z załączonymi materiałami multimedialnymi stanowi dowód w sprawie a nasi pracownicy (licencjonowani detektywi) wykonujący bezpośrednie czynności w sprawie są w toku postępowania sądowego powoływani w charakterze świadków i występują przed sądem zeznając w interesie klienta. Czas poświęcony na wizyty w sądach w ramach postępowań w sprawach naszych klientów poświęcamy nie pobierając za to opłaty.

Dokumentowanie niewierności prywatny detektyw realizuje na wiele sposobów a podjęta taktyka działania zdeterminowana jest okolicznościami w jakich działa. Poza opisaną wyżej metodą wykrywania zdrady stosujemy rozwiązania z zakresu informatyki śledczej zabezpieczając niejednokrotnie wartościowy materiał dowodowy z telefonów komórkowych, komputerów, kart pamięci i innych urządzeń oraz nośników. Dzięki współpracy ze specjalistycznymi laboratoriami oferujemy naszym klientom pomoc przy zabezpieczeniu procesowym wiadomości sms lub mail oraz odzyskaniu i utrwaleniu skasowanych treści, w tym także materiałów multimedialnych.  Wielokrotnie przedstawione dzięki naszej pomocy w sądzie wiadomości, zdjęcia, filmy, nagrania audio lub inne dowody dały podstawy do udowodnienia niewierności małżonka lub partnera.

Jako jedno z nielicznych biur detektywistycznych oferujemy naszym klientom w takich sprawach nieodpłatnie lokalizowanie pojazdów obserwowanych osób co pozwala zebrać szereg informacji przydatnych później w sprawie.

Dla kogo jest usługa wykrywania i dokumentowania zdrady / niewierności małżeńskiej

Z racji sporego doświadczenia w zakresie dokumentowania niewierności polecamy nasze usługi wszystkim zaniepokojonym zachowaniami swojego partnera lub małżonka. W przypadku udowodnienia zdrady małżonkowi klient uzyskuje rozwód z orzeczeniem o winie współmałżonka unikając długiej, często wieloletniej „szarpaniny” w sądzie. Korzyści z takiego sposobu zakończenia małżeństwa jest wiele i to zarówno w sferze materialnej jak i związanej z ustanowieniem opieki nad dziećmi, kontaktami z pociechami, alimentami oraz sprawami mieszkaniowymi i innymi.

Niejednokrotnie kontaktują się z nami klienci, którzy dostrzegają zmiany w zachowaniu swoich małżonków zastanawiając się czy są zdradzani. W naszej praktyce spotkaliśmy się z wieloma symptomami wskazującymi na występowanie niewierności małżeńskiej. Klienci, z którymi mieliśmy kontakt opisywali sytuacje gdy nagle małżonek zaczął spędzać znacznie więcej czasu poza domem, wyjeżdżać na coraz częstsze delegacje, wyjazdy służbowe lub „integracje” firmowe a każda okazja aby „wybyć” z domu była podstawą do wyrwania się spod „opieki” rodziny. Opisywano nam przypadki gdy partner bez wyraźnego powodu zaczynał zabezpieczać swój komputer lub telefon przed dostępem najbliższych wprowadzając hasła i kody na urządzenia, do których wcześniej żona lub mąż mieli nieograniczony dostęp. Zazwyczaj takie zachowania idą w parze ze zwiększoną aktywnością niewiernego małżonka w zakresie połączeń telefonicznych z jednym numerem telefonu oraz otrzymywania i odbierania wiadomości sms i mail. Opisane zachowania zazwyczaj idą w parze z oziębłością w zakresie relacji intymnych i emocjonalnych w związku.