Biuro Detektywistyczne Robert Kijański z siedzibą w Gliwicach i Biurem w Jaworznie ul. Słowackiego 4a działa na podstawie wpisu do prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych nr RD-12/2014 i wydanej przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach Licencji Detektywa nr 0000785. Nasza agencja detektywistyczna wyposażona jest w stosowne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania czynności detektywa.

Nasze biuro detektywistyczne prowadzone jest przez doświadczonego byłego policjanta, absolwenta Wydziału Bezpieczeństwa Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, który zdobywał swoje doświadczenie i umiejętności pełniąc służbę między innymi w pionie operacyjnym Wydziału ds Przestępczości Gospodarczej i Centralnego Biura Śledczego oraz kierując stanowiskiem dowodzenia jednostki Policji. W trakcie realizacji powierzonych nam spraw korzystamy niejednokrotnie z pomocy współpracujących z nami biur detektywistycznych, specjalistów i biegłych z różnych branż oraz wykorzystujemy specjalistyczny, profesjonalny sprzęt i nowoczesne narzędzia wykrywcze.

Efekty naszej pracy dokumentujemy pisemnym Sprawozdaniem, do którego załączamy materiały źródłowe w postaci dokumentów, fotografii, plików audio i wideo. Nasi pracownicy występują w razie potrzeby jako świadkowie w postępowaniach sądowych i administracyjnych a samo Sprawozdanie może stanowić dowód w takich sprawach.

Oferujemy profesjonalne usługi detektywistyczne oraz zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie usług detektywistycznych i szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju ze szczególnym uwzględnieniem województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego.

Prywatny detektyw Robert Kijański współpracuje z kancelariami adwokackimi na terenie Śląska, Małopolski i Opolszczyzny weryfikując na bieżąco zdobywany materiał dowodowy oraz umożliwiając uzyskanie pomocy prawnej swoim klientom.